MEDYCYNA DĄB WARSZAWA

budynek MD Clinic Przychodnia Wielospecjalistyczna w centrum Warszawy

ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej,
00-815, Warszawa

Klinika Medycyna Dąb Warszawa

Nasz ośrodek jest jedną z największych prywatnych sieci klinik zajmujących się diagnostyką zmian patologicznych piersi kobiet w Polsce. O nasze pacjentki dbamy w sposób profesjonalny już od 25 lat.

Pomysłodawcą i założycielem klinik Medycyna Dąb jest dr n.med. Piotr Bednarski, który wraz ze sztabem specjalistów diagnozuje i leczy kobiety z całej Polski oraz z zagranicy. Z usług naszego ośrodka korzystają panie z Czech, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Irlandii, Rosji, oraz Australii i Dubaju. W naszych ośrodkach zostało zdiagnozowanych już 130 000 kobieta, a ponad 2500 jest pod stałą opieką już po wyleczeniu.

Kiedy warto szukać pomocy specjalisty?

Samobadanie jest najlepszą metodą badania piersi, którą możesz wykonać samodzielnie w domu. Jeżeli w jakimś miejscu wyczuwasz ból lub guz koniecznie skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez kompleksową diagnostykę szybko, bezpiecznie i na wysokiej jakości sprzęcie. Zadbamy o Twój komfort oraz poczucie intymności podczas każdej wizyty. Wykonamy USG piersi, biopsję gruboigłową (BAG) lub cienkoigłową (BAC). Decyzję o wszystkich badaniach podejmujemy na bieżąco na podstawie aktualnych wyników badań. Naszym głównym atutem jest kompleksowe działanie wielu specjalistów – tylko współpraca kilku lekarzy z różnych dziedzin pozwoli na pełną diagnostykę problemu.

Możesz nam zaufać, gdyż kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się chorobami piersi od wielu lat. Medycyna Dąb zajmuje się diagnostyką guzków piersi przy wykorzystaniu najnowocześniejszej aparatury. Dzięki temu biopsja mammotomiczna stała się zabiegiem, z którego skorzystało już ponad 7000 kobiet.

Nie daj się pociąć – skorzystaj z biopsji mammotomicznej piersi w placówce Medycyna Dąb w Warszawie

Mammotomia to niezwykle precyzyjna i innowacyjna technika badania patologicznych zmian piersi. Nie wymaga ona cięcia ani hospitalizacji a w trakcie jej wykonywania możliwe jest usunięcie całego guzka. Zabieg ten przeznaczony jest m.in. dla kobiet po przebytych operacjach wycięcia guzków oraz doskonale sprawdza się w przypadku usuwania łagodnych zmian takich jak gruczolaki, gruczolakowłókniaki, włókniaki czy zwyrodnienia wielotorbielowe. Metoda ta jest szczególnie polecana paniom posiadającym implanty piersi, gdyż pozostawia je w nienaruszonym stanie. Klasyczna biopsja uszkadza posiadane protezy.

Oto co o biopsji mammotomicznej mówi Dr Piotr Bednarski:

„Kiedy pacjentka wykrywa u siebie guzka, należy przede wszystkim go zbadać. Potrzebne jest pobranie tkanki w celu ustalenia charakteru zmiany. Natomiast dlaczego od razu nie usunąć problematycznego guzka o charakterze łagodnym?“

„Pacjentki muszą zrozumieć – nie ma potrzeby kłaść się pod skalpel. Biopsja mammotomiczna przeprowadzana jest punktowo, jest precyzyjna a co najważniejsze – jest mało inwazyjna, dlatego polecam ją wszystkim pacjentkom.“

Pacjentki doceniają tą metodą głównie ze względy na niewielką bliznę, która po niej pozostaje. Biopsja mammotomiczna wykonywana jest przy użyciu najbardziej zaawansowanego sprzętu. Wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym, trwa zaledwie 15 minut oraz nie wymaga hospitalizacji. Precyzję wykonania zapewnia doświadczony chirurg, którego praca wsparta jest przez obraz widoczny na ekranie monitora USG.

Zapamiętaj – rak piersi wcześnie wykryty jest wyleczalny!

 

Przechwytywanie