MEDYCYNA DĄB WARSZAWA

budynek MD Clinic Przychodnia Wielospecjalistyczna w centrum Warszawy

ul. Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej,
00-815, Warszawa

Klinika Medycyna Dąb Warszawa

Medycyna Dąb to największa prywatna sieć klinik diagnozująca piersi kobiet w Polsce. Już 25 lat leczymy kobiety, które wymagają opieki w zakresie chorób piersi.

Dr n.med. Piotr Bednarski, pomysłodawca i założyciel klinik Medycyna Dąb wraz ze swoim wykwalifikowanym zespołem bada i leczy kobiety z Polski oraz z zagranicy (Czech, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Irlandii, Rosji, oraz Australii i Dubaju). Do dziś w klinikach Dr Bednarskiego przebadano ponad 130 000 kobiet, a pod kontrolą znajduje się około 2 500 kobiet z wyleczonym rakiem piersi.

Jeżeli masz ból piersi, wyczuwasz guz piersi, to my przeprowadzimy u Ciebie kompleksowe badanie piersi. Szybko i bez stresu. Wykonamy usg piersi. Biopsjagruboigłowapiersi ( BAG ) jak i biopsja cienkoigłowa ( BAC ) stanowi element pogłębionej diagnostyki, którą wykonamy w razie takiej potrzeby. Nie działamy jak zwykła poradnia chorób sutka, w pojedynkę nawet najlepszy onkolog w Warszawie nie jest w stanie sam rozwiązać problemu. Do tego potrzeba wielu specjalistów różnych dziedzin.
My kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się chorobami piersi od wielu lat.

Medycyna Dąb to diagnostyka guzków piersi, która wykorzystuje najnowocześniejszą aparaturę m.in. mammotom czyli biopsję mammotomiczną. Skuteczne leczenie przy pomocy mammotomu uzyskało już przeszło 7 000 kobiet.

Nie daj się pociąć!

Skieruj się na biopsję mammotomiczną piersi do kliniki Medycyna Dąb w Warszawie.

Mammotomia jest najnowocześniejszą i najbardziej precyzyjną techniką badania zmian (guzków) piersi – a co najważniejsze – już w trakcie biopsji umożliwia usunięcie guzka. Jest precyzyjna i jednocześnie mało inwazyjna. Nie ma cięcia i blizny, nie wymaga pobytu w szpitalu – w przeciwieństwie do operacji, w której niestety, trzeba dać się pociąć.

Zabieg nadaje się m.in. dla kobiet po przebytych operacjach guzków piersi, jest idealny do usuwaniazmian łagodnych (gruczolak, gruczolakowłókniak, włókniak,zwyrodnienie wielotorbielowe).

Kobiety, które mają guz piersi z implantami mogą w mammotomem pozbyć się guzka piersi bez koniecznościuprzedniego usuwania implantu (protezy) piersi. Biopsja z implantami wykonana mammotomemnie uszkadza implantów piersi.

Kiedy pacjentka wykrywa u siebie guzka, należy przede wszystkim go zbadać. Potrzebne jest pobranie tkanki w celu ustalenia charakteru zmiany. Natomiast dlaczego od razu nie usunąć problematycznego guzka o charakterze łagodnym?

Pacjentki muszą zrozumieć – nie ma potrzeby kłaść się pod skalpel. Biopsja mammotomiczna przeprowadzana jest punktowo, jest precyzyjna a co najważniejsze – jest mało inwazyjna, dlatego polecam ją wszystkim pacjentkom.“ – mówi Dr Piotr Bednarski

Biopsja mammotomiczna (mammotomia), wykorzystuje najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym przez doświadczonego specjalistę chirurga, a postęp i prawidłowość pozbywania się guzka z piersi na bieżąco kontroluje się na ekranie USG.Biopsja mammotomiczna trwa nie więcej niż 15 minut.

Pamiętajcie!!!
Rak piersi wcześnie wykryty jest wyleczalny

 

Przechwytywanie